דף הבית   :    אודותינו   :    יצירת קשר   :    הוספה למועדפים   :    תקנון   :   
א.רוזן סוכנות לביטוח

מוקד ארצי 03-6735915

פתרונות ביטוח כוללים
רכישת ביטוח
נסיעות לחו"ל
On line
לחץ כאן לרכישה מיידית

תפריט
    ביטוח משרדים
    ביטוח חנויות | מורחב
    ביטוח עסקים
    ביטוח מרפאות
    מספרות | קוסמטיקאיות
    ביטוח רכב
    ביטוח דירה
    ביטוח עובדים זרים
    ביטוח תיירים | תושבי חוץ
    Tourism Medical Ins
    ביטוח נסיעות- on-line
    ביטוח משכנתא
    בנה ביתך-עבודות קבלניות
    ביטוח הוצאות משפטיות
    ביטוח בריאות פרטי
    ביטוח חיים ופנסיה
    ביטוח סיעודי
    גמל | השתלמות
    מידע ועזרה ללקוחותינו
    השוואת מחיר-ביטוח ישיר
    ביטוח תאונות אישיות
    אודותינו

     ביטוח רכבי הסעה-מאמר

ביטוח רכב – שקט נפשי לנהג, לנוסעים ולסביבה.

ענף ביטוח הרכב הוא אחד הענפים התוססים ביותר במשק והוא מרכז סביבו פעילות במאות מיליוני שקלים. החוק בישראל קובע כי כל רכב חייב להיות מבוטח בביטוח חובה המכסה פגיעות גוף שנגרמו כתוצאה משימוש ברכב להולכי רגל או נוסעים ברכבים אחרים, לנוסעים וגם לנהג עצמו. חל איסור לנהוג ברכב שאיננו מבוטח בביטוח חובה. כשמדובר ברכבי הסעות ניתן דגש רב לנושא ביטוח החובה, כמו גם לסוגים האחרים של ביטוח.

ביטוח רכב מקיף הוא ביטוח המכסה נזקים שנגרמו לרכב כתוצאה מתאונה, גניבה או כל בעיה אחרת. לעיתים קרובות מתנות חברות הביטוח ביצוע טיפול ברכב במוסכים מסוימים או מוסכי היבואן. חברות ביטוח מסוימות יעדיפו ביצוע טיפול אצל המומחים של מוסך מאזדה, אם מדובר בכמה רכבים מבוטחים מסוג זה השייכים לחברה. ביטוח מקיף יכול לכלול גם ביטוח שמשות, גרירת רכב ועוד סעיפים, הכול לפי דרישת המבוטח. ביטוח רכבי הסעות או רכב עבודה כולל בדרך כלל הרחבות רבות, משום העובדה שרכב כזה נוסע קילומטרים רבים והסיכוי לתקלות הוא גדול.

ביטוח רכב צד שלישי

במקרה שנהג פוגע באדם אחר או ברכוש (רכב אחר, קיר, גדר או אפילו חיית מחמד), הוא אישית חייב בתשלום פיצויים בגין הנזקים שגרם. ביטוח צד שלישי (גם הנהג עצמו נחשב, לצורך העניין צד שלישי), מכסה את הנהג במקרים האמורים לעיל ומקרים דומים אחרים. אין להמעיט בחשיבותו של ביטוח צד שלישי ונסיעה בלא ביטוח כזה היא טעות לא קטנה, שלא לומר טיפשות.

תקצר היריעה לתאר את כל הפרמטרים הנלקחים בחשבון בעת חישוב פרמיה עבור ביטוח רכב. אבל ניתן לומר, עם זאת, כי בחברות שונות מבוצע חישוב שונה ופערי המחירים בין חברות שונות עבור ביטוח של אותו כלי רכב מאותה שנת ייצור יכולים להיות משמעותיים. גם שני מבוטחים שונים יכולים לקבל הצעה שונה מאותה חברה. כדאי לבצע בדיקת מחירים והשוואה בין תנאי הפוליסה בין חברות שונות, ואין להתבייש גם לנסות ולהוריד את המחיר בחברה שנמצאה הזולה ביותר.   


דף הבית   :    אודותינו   :    יצירת קשר   :    הוספה למועדפים   :    תקנון   :   
© כתובתנו - רח' החילזון 12 ת.ד. 3481 רמת גן 52522 טל'- 03-6735915 פקס- 03-6729025   . בניית אתריםויביט פיתווח תוכנה ואינטרנט